Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši úspěšní žáci

V krajském kole získala Kristýna 4. místo! Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

____________________________________________________________________________________

Dne 30. ledna 2018 se vítězka školního kola Kristýna Kurfiřtová zúčastnila okresního kola konverzační soutěže německého jazyka, která se konala na Obchodní akademii v Příbrami. Účastníci byli z příbramských škol a také ze Sedlčan. Soutěž se skládala ze tří disciplín. Nejdříve poslechové cvičení, dále popis obrázku a nakonec si účastníci losovali téma, o kterém mluvili a odpovídali na otázky poroty. Naše žákyně Kristýna Kurfiřtová vyhrála 1. místo a postupuje do kola krajského. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole. 

____________________________________________________________________________________

Dne 21. března 2017 se konalo krajské kolo Konverzační soutěže v německém jazyce v Kladně, kde soutěžili vítězové 12 okresů Středočeského kraje. Náš žák 9. ročníku Adam Otta získal 4. místo! Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Přejeme hodně studijních úspěchů na střední škole.

____________________________________________________________________________________

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce Dne 25. ledna 2017 se konalo na Obchodní akademii a VOŠ Příbram okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Naši školu úspěšně reprezentoval Adam Otta z 9. ročníku, který ve své kategorii získal suverénně první místo. Jako vítěz okresu Příbram postupuje do kola krajského. Adamovi tímto gratuluji a přeji hodně úspěchů v Kladně!